• چاپ دیجیتال
  • پازل
  • پرچم
  • ایندورز
  • ساکهای تبلیغاتی
  • کمپینگ
  • ماوس پد
Previous Next

خدمات چاپ دیجیتال، هدایای تبلیغاتی، دکوراسیون داخلی آرتمیس

چاپ افست

خدمات چاپ افست :
هنوز هم برترين تکنولوژيهای چاپ سنتی افست در کنار يک اپراتور مجرب و با نظارتی دقيق و موشکافانه، نفيس ترين محصولات چاپی را ارائه می کنند.


چاپ افست همواره راه حلی مناسب برای ارائه بهترين کيفيت و بالاترين تيراژها است.
چاپ افست به دلیل دقت در عمليات پيش از چاپ همانند ليتوگرافی و تهيه زينک، مستقيما در نتيجه نهايی چاپ موثر بوده و چنانکه کليه عمليات پيش از چاپ، چاپ، و پس از چاپ در کنار هم انجام شوند، بهترين نتيجه را در کوهتاهترين زمان ايجاد می کنند.
طریقه اجرای چاپ افست :پس از آماده شدن ، خروجی فيلم توسط دستگاه پيشرفته ايمج ستر Imagesetter به روش انترنال درام و با دقتی فوق العاده به صورت کاملا ديجيتال تهيه می شود. سپس فيلم آماده بر روی پليتهای دستگاه کپی شده و آماده چاپ می گردد.

چاپ افست نوعی از چاپ که نوشته و عکس را بر سطح لاستیکی یک استوانه (سیلندر) گردان برمی گرداند و سپس آن را با فشار استوانه دیگر روی کاغذ چاپ می‌کنند. ماشین معمولی چاپ افست دارای سه استوانه‌است . در چاپ افست نخست آن چه را که باید چاپ شود بر روی صفحه‌ای فلزی به نام زینک منتقل می‌کنند، سپس این صفحه را با مواد شیمیایی طوری حساس می‌کنند که فقط نوشته‌ها و تصاویر آن، مرکب چاپ را به خود می‌گیرد. زینک را به دور نخستین استوانه می‌پیچند؛ طرح آن بر اثر فشار روی پوشش لاستیکی استوانه دوم برمی گردد. کاغذ سفید که متوالیا به دور استوانه سوم می‌پیچد مطالب را از روی پوشش لاستیکی استوانه دوم می‌گیرد. سرعت کار ماشین‌های چاپ افست بیش از چاپ مسطح (حروفی) می‌باشد.

از بزرگترین تولیدکنندگان ماشینهای چاپ افست درجهان کمپانی هایدلبرگ آلمان است .[۱]

علم شیمی نقش مهمی در چاپ افست دارد، چاپ افست تقابل بین آب و مرکب است که بر روی سطح پلیت که صفحه ای از جنس آلومینیوم می باشد صورت میپذیرد که اصطلاحاًدر چاپ افست به این صفحه زینک گفته می شود سطح رویی این صفحه توسط روش های الکترو شیمیایی اکسید شده است وتبدیل به اکسید آلومینیوم گردیده است تاسختی و مقاومت شیمیایی آن بالا رود . سطح رویی زینک را با مواد پلیمری حاوی مواد حساس به نور نمک های دیازونیوم پوشش می دهند.زینک توسط نور ماورای بنفش ویا لیزر نوردهی می شود تا تصویر برروی آن ایجاد گردد وسپس توسط یک محلول قلیایی شستشو می شود تا ماده پلیمری در نقاط نور خورده از روی سطح زینک برداشته شود بدین طریق دو ناحیه بر روی سطح زینک ایجاد می شود( نواحی آب دوست و نواحی چربی دوست)، نواحی تصویری روی سطح زینک که ازماده پلیمری تشکیل شده است چربی دوست و جاذب مرکب و نواحی دیگر آب دوست و جاذب رطوبت می‌باشد .برای آنکه در نواحی غیر تصویری سطح زینک، لایه نازکی از آب وجود داشته باشد تاازنفوذ مرکب به آن جلوگیری شود باید کشش سطحی آب ورودی به سطح زینک را کاهش داد که معمولاً با اضافه کردن موادی مانند ایزو پروپیل الکل این کار صورت می گیرد. همچنین آب موجود در ماشین چاپ که قسمتهای غیر تصویری را پوشش میدهد که اصطلاحاً محلول مرطوب کننده نامیده می شود باید دارای خاصیت اسیدی باشد و PH آن در محدوده 4.8-5.2 باشد که با استفاده از یک محلول بافری به نام داروی آب و اضافه کردن به محلول مرطوب کننده صورت می پذیرد.
شرکت آرتمیس همواره می کوشد تا با بهترین خدمات چاپ افست در خدمت هموطنان گرامی باشد.
چاپ افست انواع پوستر ، بروشور ، فولدر ، کاتالوگ ، سربرگ ، پاکت نامه ، کارت ویزیت ، کارت تلفن و کارت اینترنت در تیراژ های مختلف و دلخواه شما با کیفیت بالاتر و قیمت های متفاوت با قیمت های بازار
مشتریان شرکت آرتمیس با خیالی آسوده و با علم به این مطلب که می توانند با نظرات و سلایق خود و همچنین مشاوره و راهنمایی های ما به طرح مطلوبشان دست پیدا کنند با ما کار میکنند.
طرف قرارداد شرکت آرتمیس شرکت ها ، موسسات ، لابراتوارها ، رستوران ها و آژانس های مسافرتی معتبر در سطح ایران هستند.

زیر مجموعه ها

اطلاعات اضافی