• چاپ دیجیتال
  • ماوس پد
  • پرچم
  • ایندورز
  • پازل
  • کمپینگ
  • ساکهای تبلیغاتی
Previous Next

خدمات چاپ دیجیتال، هدایای تبلیغاتی، دکوراسیون داخلی آرتمیس

کارت ویزیت مگنتی ویا آهنربایی

کارت ویزیت مگنتی ویا آهنربایی

در دنیای کسب و کار امروز برای برتری رقابتی ارتباط مستمر با مشتریان مهم است و کارت ویزیت مگنتی تولید آرتمیس ابزاری مناسب برای این منظور است. با چاپ طرح دلخواه و لوگوی مناسب میتوانید به طور دائمی در مقابل چشمان مشتریتان باشید. خصوصیت مهم کارت ویزیت آهنربایی ماندگاری طولانی، دردید و دسترس بودن است. کارت ویزیت مگنتي معمولا در منازل، شرکتها، اداره جات برروی یخچال، بدنه ی مایکروفر، انواع سطوح آهنی مانند دربهای فلزی و قفسه ها نصب می شوند تا مخاطب بتواند در اسرع وقت به اطلاعات روی آنها دسترسی پیدا کند.

Magnetic Business Cards

کارت ویزیت آهنربایی مخصوصا میتواند برای مشاغلی که شماره اشتراک ارائه می کنند بسیار کاربردی باشد: فست فود، سوپرمارکت، آژانس و... همجنین میتواند در ابعاد بزرگتر به عنوان دفتر یادداشت و جهت مصارف دیگر همچون تقویم و برنامه هفتگی نیز مورد استفاده قرار گیرد. میتوان بر روی محصولات مگنتی آرتمیس به خاطر لایه سلافون با کیفیت آن، بارها با ماژیک نوشت و پاک کرد. ازین رو مشاغلی که به طور مکرر نیاز به نوبت دهی و تعیین وقت قبلی دارند نیز می توانند از این نوع کارت ویزیت استفاده کنند: آرایشگاه، خدمات منزل ، پذیرایی و...

Business Card Magnets Refrigerator

کارت ویزیت مگنتی به جای لیبل و برچسب: اگر پروژه ی صنعتی خاصی را در جایی انجام می دهید و نیاز دارید برای تماس های بعدی ردی از خود به جای بگذارید، کارت ویزیت آهنربایی ابزاری مناسب است، برخلاف چسباندن لیبل بر روی سطوح، که سطح را کثیف کرده و به رنگ سطوح آسیب می زند از کارت مگنتی استفاده کنید تا کلاس خودرا بالا ببرید: پروژه های معماری، نصب دوربین مدار بسته، تعمیر و نصب دزدگیر، درب های اتوماتیک، پروژه های هوشمند سازی ساختمان، درب های آهنی ضد سرقت، تراشکاری، تعمیر و گارانتی کامپیوتر و … کارت ویزیت آهنربایی جایگزین بسیار خوبی برای لیبل می باشد.

آفر استثنایی ما 1000 عدد کارت ویزیت مگنتی به قیمت مناسب 200000 تومان میباشد. کارت ویزیت آهنربایی در ابعاد استاندارد ۹x۶سانتی متر ارائه میشود، اما شما می توانید کارت ويزيت مگنتي خود را به اندازه دلخواه و گزینه های متنوع سفارش دهید.

اطلاعات اضافی